LAN SFTP kabl intellinet 736992 Cat6A CU/LS0H/Sivi/0.25m
ili
RSD/mesečno
na 24 rate putem web kredita Raiffaisen banke. Saznaj Više
Iznos rate: RSD
na 24 rate putem web kredita Raiffaisen banke. Saznaj Više
ili
RSD/mesečno
na 24 rate putem web kredita Raiffaisen banke. Saznaj Više
Iznos rate: RSD
na 24 rate putem web kredita Raiffaisen banke. Saznaj Više
Besplatna dostava na teritoriji cele Srbije!
Odmah Dostupno
Rok isporuke
Možete poručiti i putem omiljene aplikacije:
Prenos podataka od 10 gigabita preko upredene parice — Sledeća generacija mrežne tehnologije. Kablovi Intellinet Network Solutions Cat6a pružaju prenos podataka od 10 gigabita preko upredene parice, omogućavajući povezivanje na rastojanjima do 100 metara. Low Smoke Zero Halogen (LSZH/LS0H) je omotač kabla napravljen od polipropilena, koji smanjuje količinu toksičnih i korozivnih gasova koji se emituju u slučaju sagorevanja. LSZH, koji se obično koristi u slabo provetrenim prostorijama, postaje veoma popularan tamo gde je zaštita ljudi i opreme od toksičnih i korozivnih gasova kritična. Proširene mogućnosti • Standard Cat6a proširuje električne specifikacije Cat6 sa 250 MHz na 500 MHz • Idealan za veze server-server, server-skladište i server-prekidač • Takođe se koristi za distribuirane okosnice, 10Gb-desktop i aplikacije za kabliranje aktivnih zona • Podržava PoE i PoE+ aplikacije kao što su VoIP, WAP i bezbednost. Doživotna garancija. Strogi standardi proizvodnje osiguravaju najviši kvalitet svih proizvoda Intellinet Network Solutions. Ovi kablovi imaju punu doživotnu garanciju — najjaču obavezu koju preduzeće može da preuzme.
Proširena kategorija 6 (Cat6a)
Kvalifikovan za 10-gigabitni Ethernet
500 MHz
Kabl sa niskim sadržajem dima i nultim halogenima (LSZH / LS0H) sa oblikovanom zaštitnom oblogom
Zaštićeni, potpuno oklopljeni kabl sa upredenim paricama
Udaljenost povezivanja do 100 metara
Kompatibilan sa T568A i T568B ožičenjem
Podržava IEEE 802.3af i kompatibilan je sa DTE napajanjem
Potpuno kompatibilan sa svim prethodnim kategorijama kablova, uključujući kategorije 6, 5e i 5
Standardi i sertifikati
CE
RoHS
REACH
Standardi i sertifikati
CE
RoHS
REACH
Materijal: polipropilen, bez halogena
GHMT sertifikat
Garantovano 100% bakar
28 AWG kabl
S/FTP: S = višežilni, kalajisani bakarni oplet; FTP = folijska upredena parica, aluminijumska folija oko svake parice (aluminijum-milar, poznat kao PIMF)
Link LAN SFTP kabl intellinet 736992 Cat6A CU/LS0H/Sivi/0.25m
Napomena:
Konovo DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.






